Kontaktpersoner Rinkbandy

av | 24 november, 2015

Allmän klass:

Attunda Sonny Almstedt 073/ 515 57 79 sonny.almstedt@brandkaren-attunda.se
Bergslagen Stefan Olsson 073/627 08 12 stefan.olsson@brt.se
Boden Mats Wikman  070/590 20 66 mats.wikman@boden.se
Borås Jonas Johannesson 41@serf.se
Botkyrka Magnus Carderos 070 / 454 66 31
Gästrike Filip Stefansson 070/ 200 37 28 filip.stefansson@gavle.se
Höglandet (Nässjö) Tomas Magnusson 076/863 12 14 thomas.magnusson@raddningstjansten.com
Jönköping Martin Idebäck 070 / 971 32 06
Karlstad Daniel Ronacher 070 /312 64 67 daniel.ronacher@karlstad.se
Kristianstad Johan Wendt 073/ 3135043 johan.wendt@kristianstad.se
Luleå Johan Svensson 070/206 84 14 johan.svensson@rtj.lulea.se
Mälardalen Anders Palm anders.palm@brf.org
Nerike Linus Oskarsson 070/
308 61 28
linus.oskarsson@nerikesbrandkar.se
NÄRF (Trollhättan/Vänersborg) Robert Mayborn 070/ 4618244 Robert.Mayborn@brand112.se
Storstockholm Robin Dahlgren 070 / 521 38 93 robin.dahlgren@ssbf.brand.se
Storstockholm Farsta Kristoffer Nyberg 070 / 2221051 kristoffer.nyberg@ssbf.brand.se
Söderhamn Lars Wernerson 070/ 284 53 84 lars.wernersson@kfsh.se
Södertörn Väst Björn Gannsjö bjorn.gannsjö@sbff.se
Södertörn Öst Robert Berggren 070/ 991 88 97 robert.berggren@sbff.se
Umeå Ted Nilsson 070/ 305 97 70
Östra Skaraborg Greger Walette 070/ 626 17 70
 Tranås  Christian Hörlenius  070 / 6541538  jtch95@gmail.com

Oldboys klass:

Gästrike Jonas Asplund 070/ 171 33 88 jonas.asplund@gavle.se
Höglandet (Nässjö) Göran Axelsson 070 / 524 10 09 goran.axelsson@raddningstjansten.com
Jönköping Nicklas Curmark 073 / 218 03 73
Luleå Jim Ohlsson 070 / 286 52 77 jim.ohlsson@rtj.lulea.se
Mälardalen C-G Hermansson 070 / 302 84 27
SalaHeby Pelle Hedberg 073/ 705 23 78  pelle.hedberg@sala.se
Skellefteå Patrik Nordström 073/ 069 04 24 patrik.nordstrom@skelleftea.se
Storstockholm Norr Göran Gigg 070 /454 27 08 goran.gigg@ssbf.brand.se
Storstockholm Syd Christer Drysén 073/ 973 13 25 christer.drysen@ssbf.brandse
Söderhamn Dennis Johansson dennis.johansson@kfsh.se
Södertörn Öst Robert Berggren 070/991 88 97 robert.Berggren@sbff.se
Umeå Johan Thörnqvist 070/ 369 55 40
Nacka Mikael Östling

4 reaktion på “Kontaktpersoner Rinkbandy

  1. Robin Dahlgren

    Ny Kontaktperson
    Allmän klass:
    StorStockholm Robin Dahlgren 070 / 521 38 93

    Svara
  2. Robban Berggren

    Hej!
    Min mail adress är fel. det ska vara robert.Berggren@sbff.se
    Sen har det nog blivit något galet med telefonnumerna på vissa.
    Umeås oldboys Johans nummer går till Göran i Nässjö har jag märkt.

    Svara

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *