Kontaktlista fotboll 2017

Vi uppdaterar eftersom så lämna gärna era uppgifter i en kommentar nedan.

7-manna Allmän:
Borås: Johannes Simonsson 070-2635376
Botkyrka: Mattias Forssell 073-5261926
Eskilstuna: Robert Danling 073-5695195 Robert.danling@eskilstuna.se
Eslöv: Tobias Andersson 070-6691882 tobias.andersson@rsyd.se
Gästrike RTJ: Emil Bergman 070-0387952 emil.bergman@gavle.se
Halmstad: Joakim Gustavsson 076-8677482 joakim.e.gustavsson@halmstad.se
Jönköping: Sebastian Söder 070-6493596 Sebastian.soder@jonkoping.se
Kalmar: Jens Göthberg 073-6988600
Kristianstad: Johan Wendt 073-3135048 johan.wendt@kristianstad.se
Landskrona: Arianit Ismajli 072-2533599 Arianit.ismajli@landskrona.se
Luleå: Markus Wahlevik 073-0538363 Wahlberg.markus88@gmail.com
Nacka: Linus Finnsson 070-7870041
Norra Älvsborg (NÄRF): Joel Berglöw 076-3681035 joel.berglow@brand112.se
Oskarshamn: Jan Waermö 0491-764071 Jan.waermo@oskarshamn.se
RTJ Skåne Nordväst: Andreas Johansson 076-8643444 andreas.johansson@rsnv.se
Storgöteborg: Modi Ibrahim 076-6506034 mohammed.ibrahim@rsgbg.se
Storstockholm: Rickard Unnebo 070-2082943 rickard.unnebo@ssbf.brand.se
Svedala: Torgny Althin 040-626 82 33 torgny.althin@svedala.se
Sydöstra Skånes RTJ: Robin Persson 076-3677439 robin.persson@sorf.se
Söderhamn: Erik Bäcklin 070-5851516 erik.backlin@kfsh.se
Södertälje: Wiliam Samori 076-0508744
Södra Bohuslän RTJ: Johan Wessborg 073-0559472 johan.wessborg@sbrf.se
Umeå: Erik Rahm 073-0278010 erik.rahm@umea.se
Uppsala: Robin Bultmark 073-6346207 robin.bultmark@uppsala.se
Värnamo: Jonas Blomberg 076-8420934 Jonas.S.Blomberg@varnamo.se
7-manna Oldboys:
Borås: Jan Kuusisto 070-6050745
Jönköping: Bernt Gunnarsson 070-6427761
Kristianstad: Rickard Johansson 073-3277136 Rikard.L.Johansson@kristianstad.se
Malmö: Håkan Svensson 070-7342828
Norra Älvsborg (NÄRF): Joel Berglöw 076-3681035
Storstockholm: Anders Hjelm 070-4542773 anders.hjelm@ssbf.brand.se
Sundsvall/Timrå: Göran Sundqvist 070-3585993 goran.sundqvist@sundsvall.se
Svedala: Torgny Althin 040-6268233 torgny.althin@svedala.se
Umeå: Johan Westerlund 070-6169353 johan.vesterlund@umea.se
11-manna:
Nerike: Andreas Österlund 070-5922815 andreas.osterlund@nerikesbrandkar.se
Norra Älvsborg (NÄRF): Joel Berglöw 076-3681035 joel.berglow@brand112.se
Storgöteborg: Modi Ibrahim 076-6506034 mohammed.ibrahim@rsgbg.se
Storstockholm: Rickard Unnebo 070-2082943 rickard.unnebo@ssbf.brand.se
Södertörn: Linus Finnsson 070-7870041

3 reaktion på “Kontaktlista fotboll 2017

  1. Pingback: Anmälan till fotbolls-SM | SBRIF

  2. Pingback: Lottning 11 manna fotboll 2017. | SBRIF

  3. Pingback: Lottning 7-manna Allmän klass | SBRIF

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *